10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Reja

Etiketim: reja

Pesë sekrete që do i bëjnë duart tuaja 10 vjet më...

0
Gjendja e duarve tuaja zakonisht tregon edhe moshën tuaj, nëse lëkura ka humbur elasticitetin. Por nuk është aspak e vështirë të kujdeseni për to,...

Patate të reja me spinaq dhe kaperi

0
PËRBËRËSIT:500 g patate të reja1 lugë vaj ulliri2 lugë gjalpë100 g spinaq2 lugë kaperi1 thelb hudhërlëkura dhe lëngu i 1limonikripë, piperPËRGATITJA:Lajmë patatet me ujë...

Reja nuk dorëzohet për kreun e grupit: Jemi ende në këmbë,...

0
Dy paraqitje zhgënjyese në dy ndeshjet e para të edicionit të ri të Ligës së Kombeve. I justifikueshëm barazimi 1-1 në Rekjavik, por e...

Përdorimi pa limit i TikTok nga të rinjtë dhe fëmijët, kompania...

0
TikTok njoftoi në një deklaratë zyrtare se do të prezantojë një opsion të ri në javët e ardhshme për përdoruesit duke vendosur limite kohore të...

​Lansimi i shërbimeve të reja elektronike në portalin e-Kosova, Kurti: Synojmë...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, morën pjesë në lansimin e shërbimeve të reja elektronike...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...

Detaje të reja mbi tradhtinë e Pique ndaj Shakirës, prapaskenat e...

0
Gazetarët e "Marca" shkruajnë se Shakira ka tentuar dy herë të pajtohet me Gerard Pique, por pa sukses. Më pas, artistja vendosi të lëshojë...
Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë e lirë gjatë koncerteve në Evropë n…

Dua Lipa duket atraktive në imazhet e reja ndërsa shijon kohë...

0
Ndërkohë që po vazhdon turneun "Future Nostalgia", këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po gjen kohë edhe për të eksploruar qytetet në të...
Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah format trupore në veshjen plot stil

Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah...

0
Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.Bukuroshja nga Peja vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram numëron mbi...
Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

0
Me një karrierë muzikore të suksesshme Ryva Kajtazi merr vëmendje edhe me ndryshimet në stil.Duke u avancuar moda dhe gardëroba ndër vite edhe artistet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS