23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Prej

Etiketim: prej

Pse disa prej nesh kanë frikë të shkojnë në pushime?

0
Ka një paradoks rreth çështjes së pushimeve. Të gjithë e dimë se është e rëndësishme të largohemi periodikisht nga zyra. Koha larg punës ju jep...

Ishte zhdukur prej një jave/ Gjendet Ersida Dyrmishi, mbahej peng në...

0
Shtetësia Ersida Dyrmishi është gjetur në një banesë në Spitallë të Durrësit. Burime për median bëjnë me dije se Dyrmishi mbahej peng nga shtetasi Marius...

Në përgjim prej shumë kohësh, sekuestrohen 13 makina luksoze që përdoreshin...

0
13 makina janë sekuestruar në Elbasan. Burime për median bëjnë me dije se efektivë të RENEA-s kanë kryer kontrolle të shumta në biznese, automjete. Dyshohet...

Prej 7 orësh po merret në pyetje nga SPAK dhe pa...

0
Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj prej 7 orësh është duke dhënë llogari para oficerëve të SPAK në cilësinë e deklaruesit në lidhje me koncesionin...

Ky do të jetë ‘pallati’ ekskluziv prej 21 milionë eurosh i...

0
Cristiano Ronaldo do të ndërtojë shtëpinë e tij të dytë në Portugali. Ai tashmë e ka një luksoze në vendlindje, Madeira, por do të...

Google, Facebook, Twitter duhet të trajtojnë “videot e rreme” ose rrezikojnë...

0
Google, Facebook dhe Twitter do të duhet që t'i ndalin videot me montazhe të rreme pasi që rrezikojnë gjobë nga BE-ja.Kompanitë Google, Facebook, Twitter...

Teka e fundit e Ramos dhe gruas së tij; barbecue në...

0
Vera ka ardhur dhe disa lojtarë tashmë po shijojnë pushimet e tyre pas një sezoni të gjatë. Një prej tyre është Sergio Ramos, i...

Ambasada e SHBA-ve bën bashkë të gjithë ministrat e jashtëm shqiptar...

0
Si pjesë e festimeve për 100 vjetorin e marrëdhënieve diplomatike midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, Ambasadorja Yuri Kim bëri bashkë në një darkë...

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, i prin listës prej 40 sportistëve për...

0
Ekipi mesdhetar i Kosovës do të përbëhet nga 40 sportistë të 13 sporteve të ndryshme për Lojërat Mesdhetare Oran 2022, të cilat prej 25...

Shakira rrezikon dënimin me burg, i faktohet evazioni fiskal prej 14.5...

0
Gjykata e Barcelonës ka zbuluar prova të mjaftueshme të evazionit fiskal ndaj Thesarit prej 14.5 milionë eurosh midis viteve 2012 dhe 2014. Sipas raportimeve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS