fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shtatzënë

Etiketim: shtatzënë

Mendoi se nuk do bëhej kurrë nënë, modelja e Victoria’s Secret...

0
Modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë lajmin e ëmbël se është shtatzënë për herë të parë. 25-vjeçarja dhe bashkëshorti i...

Pas problemit shëndetësor që e pengonte të bënte fëmijë, modelja e...

0
Një çrregullim hormonal që në gjuhën mjekësore quhet PCOS për vite me radhë e bëri modelen e njohur Romee Strijd të besonte se ajo...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

0
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë...

Genta Ismajli shtatzënë?

0
Këngëtarja ka ngjallur dyshimet për një shtatzëni me foton e fundit. Genta Ismajli ka tash e disa muaj që është në lidhje me biznesmenin turk,...

Gigi Hadid kishte marrë pjesë në këto sfilata si shtatzëne

0
Gigi Hadid zbulon se ajo ishte ‘tashmë disa muaj shtatzëne’ teksa u paraqit në Javët e Modës në shkurt dhe në fillim të marsit. Gigi...

Shtatzënë? Kjo video e Georgina Rodriguez ngre shumë dyshime

0
Georgina Rodriguez zgjedh t'i ofrojë maces vendin më të mirë në shtëpi për t’u përkëdhelur, nën bluzën e saj. Një video ka ngritur spekulime...

U vërtetuan të gjitha dyshimet/ Olta Gixhari shtatzënë për herë të...

0
Olta Gixhari është shtatzënë. Aktorja që prej kohësh ka nisur një jetë të re në Spanjë do të bëhet nënë. Burime për ‘revistawho.com’ bëjnë me dije...

​Sandra Bullock shtatzënë në moshën 55-vjeç

0
Aktorja amerikane dhe e preferuara e audiencës në të gjithë botën, Sandra Bullock, është gjendur edhe një herë në qendër të vëmendjes. Gjatë intervistës së...

Ja cili është kuptimi nëse keni parë ëndërr sikur je shtatzënë

0
Je apo jo në grupin që i mban mend ëndrrat, nëse sheh veten në ëndërr sikur je shtatzënë, vështirë ta harrosh. Me siguri, kush...

Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë

0
Çifti i njohur i showbizit, Joe Jonas dhe Sophie Turner janë fotografuar teksa bënin një shëtitje në lagjen e tyre në Los Angeles. Prej një...