Njëra nga Motrat Mustafa, shtatzënë pas 15 vitesh

0
19
Gjigandi

Njëra nga Motrat Mustafa, është shtatzënë pas 15 vitesh.

Ajo ka dy djemë por tani është në muajin e gjashtë dhe gjithçka po shkon shumë mirë.

Bëhet fjalë për Shkurte Mustafën.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu