16 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nga

Etiketim: nga

Nga trafikimi i armëve tek prostitucioni, OFL u dërgon formularin 6...

0
Policia bën me dije se vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31...

Si ikin shpenzimet mujore? Alkooli dhe cigaret konsumohen nga shtresa e...

0
Alkooli dhe cigaret konsumohen më së shumti nga shtresa e mesme nga pikëpamja se, ato harxhojnë një pjesë më të madhe të buxhetit për...

Sa larg jemi nga imuniteti i tufës? Sulçebe flet për situatën...

0
Imunologu Genc Sulçebe ishte i ftuar mëngjesin e kësaj të mërkure në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku komentoi situatën që paraqitet nga Covid në...

Vdekjet nga COVID-19/ Shefja e ISHP, Fico: Politika, mjaft me shashkat! Jo...

0
Shefja e ISHP, Albana Fico e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka sqaruar debatin për viktimat nga COVID-19 në Shqipëri dhe...

Miliona euro nga ndërkombëtarët dhe buxheti i shtetit u shpërdoruan për...

0
Për përmirësimin e sistemit të adresave dhe digjitalizimin e regjistrit të gjendjes civile, përgjatë së njëjtës periudhë, u alokuan fonde të majme edhe nga...

Anëtarja e Komitetit Teknik: Asnjëherë s’jemi marrë me shifrat e vdekjeve...

0
Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, mjekja pediatre Gjeorgjina Kuli-Lito e ftuar në emisionin ‘”Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka folur për numrin e...

Ish-zv. ministri i Shëndetësisë: Shifrat e vdekjeve nga COVID-19 i fsheh...

0
Bardh Spahia, ish-zv. ministër i Shëndetësisë dhe ish-deputet i Partisë Demokratike gjatë një interviste për Euronews Albania tha se realiteti në Shqipëri në luftën...

Kryemadhit i ikën një tjetër drejtues partie: Ndihem i fyer nga...

0
Pas largimeve drejt PS-së të Kryetarëve të LSI dhe të LRI-së në Laprakë, sëfundi ka vendosur të shkëputet edhe Koordinatori i LSI për qarkun...

Rekord viktimash nga COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: 744 raste...

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 744 raste të reja, ndërsa kanë humbur jetën...

Pamjet e rënda nga morgu/ Rama: Përdorin edhe të vdekurit për...

0
Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur me akuzat politike të bëra nga ana e opozitës për situatën e covid -19. Sipas Ramës opozita arrin të...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS