fbpx
19 C
Tirana
E diel, 12 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme vipash

Etiketim: lajme vipash

Historia që tronditi “Hollywood”, aktori i njohur tentoi të ringjallë të...

0
Ngjarja horror në Tiranë ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi, humbën jetën nga agjërimi duke besuar tek ringjallja tronditi opinionin publik shqiptar. Ndërsa...

Horoskopi ditor për sot, e diel 12 korrik 2020

0
Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në...

Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës

0
Gjiko tregoi anën romantike me veprimin e fundit. Një prej çifteve më të përfolura të shoubizit janë edhe Elita Rudi dhe Gjiko. Dyshja ka pak kohë...

Tri aftësi që u mungojnë shumë menaxherëve

0
Liderët e mirë nuk ndalojnë asnjëherë së rrituri. Thonë se punonjësit u bashkohen punës në ndërmarrje, por më pas largohen si shkak i  menaxherëve. Sigurisht...

Ylli i “Bollywood-it” infektohet me koronavirus

0
Aktori i mirënjohur indian infektohet me koronavirus. Amitabh Bachchan ka njoftuar fansat se këtë mbrëmje ka marrë rezultatet e testit për koronavirus, që doli të...

A e keni ditur çfarë ndodh kur jë insekt fluturon mbi...

0
Ka gjëra të ndryshme që mund të bëni kur të shihni një mizë që pushon në ushqimin tuaj. Ka prej nesh që do të vazhdojnë...

Dekolteja e hapur i zbulon shumë modeles së njohur

0
Fustani i Lindsey ishte i vogël për përmasat e saj. Lindsey Pelas vazhdon të komentohet për paraqitjet provokuese, ku ekspozon fizikun. Modelja, së fundi ka publikuar...

Deti prodhon ndryshime në trurin tonë, që na bëjnë më të...

0
“Kam nevojë për një pushim, për të shkuar në plazh dhe për të pushuar”. Nuk është e çuditshme të dëgjosh këtë dëshirë të shprehur...

Nuk e kishim parë asnjëherë kështu, Rudina Magjistari ndryshon pamje

0
Rudina Magjistari u shfaq dje në ekran me një tjetër look. Moderatoren e njohur jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtën pamje. Ajo preferon flokët...

Studimi: Femrat që kanë pasur më shumë se një partner, duan...

0
Një anketim në Britaninë e Madhe, tregon se femrat të cilat kanë pasur më shumë se një partner, ëndërrojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS