Noizy shumë shpejt duet me reperin britanik

0
3
Gjigandi

Noizy do sjell një tjetër projekt muzikor.

Noizy ka qenë mjaft aktiv këtë vit me projekte të shumta e bashkëpunime të ndryshme ndër to edhe ndërkombëtare.

Dhe reperi nga Shqipëria duket se nuk e ka në mend të ndalet, ai ka paralajmëruar fansat e tij për një tjetër duet, kësaj radhe me reperin Dutchavelli.

Ai ka publikuar një video në Instagram ku ka etiketuar reperin britanik dhe shkroi “Dutchavelli çfarë po më thua një tjetër”?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu