fbpx
24 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Showbizi shqiptar xing

Etiketim: showbizi shqiptar xing

Tayna e përmend në këngën e re, reagon Eni Koçi

0
Reperja e njohur Tayna ka publikuar këtë të dielë këngën e saj më të re, të titulluar “Bass”. Ky projekt muzikor është pritur shumë...

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të...

0
Adelina e ka uruar publikisht babain e saj. Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të. Urimet e shumta për...

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

Iggy shaqet seksi pas lindjes

0
 Iggy Azalea shfaq trupin e saj të pabesueshëm pas lindjes së fëmijës Iggy Azalea është shfaqur me pamje mjaft seksi të trupit të saj dy...

Nëse askush nuk iu mësoj këto gjëra duke u rritur, ja...

0
Ja ku janë disa këshilla që do t’iu shpëtojnë kohë e para. Kurrë nuk është vonë për të mësuar diçka të re! – Rrobat e...

Travolta pëson edhe një humbje: Vdes gruaja e tij aktorja Kelly...

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Travolta pëson edhe një humbje:Vdes gruaja e tij aktorja Kelly Preston

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Në ditët tuaja më të vështira, mbani mend këto 10 gjëra!

0
Ato do t’ju ndihmojnë të kaloni çdo moment të ndërlikuar me mençuri dhe plotësi dhe të ecni përpara. Ju nuk jeni vetëm Është e zakonshme të...

Puthje e përqafime në jahtin luksoz, Rezarta dhe Ermali më të...

0
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit. Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku...

Frikë ndaj refuzimit? Zbuloni nëse kjo ju detyron të vazhdoni një...

0
Dy muajt e parë të bllokimit, unë dhe partneri im u çuditëm me të vërtetë se sa mirë po ja kalonim. Njerëzit përreth meje...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS