Me foton me djalin në gji, Klea Huta tregon ndryshimin në rrjetet sociale dhe jetën reale

0
133
Gjigandi

Rreth dy muaj më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë më 4 qershor vogëlushin Krid, si fryt i martesës me kompozitorin Elgit Doda.

Tashnmë që vogëlushi ka dalë nga 40 ditët, Klea është rikthyer në super formë dhe tejet aktive në rrjetet sociale.

Klea ka ndarë dy fotografi me vogëlushin, ku në njërën duket sikur e ndërron në bagazhin e makinës dhe në tjetrën shihet duke i dhënë gji.

“Instagrami përballë jetës reale, 1 apo 2”, shkruan Klea.

Por ajo ka marrë komplimente dhe vlerësime pafund, për shkak të pamjes së saj të kuruar.

Image
Image
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu