fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Djalin

Etiketim: djalin

Artisti Argjend Lloga me krenari e gëzim prezanton arritjen e djalin...

0
"Valedictorian Rudin Lloga, zgjidhet nxënës numër 1 në shkollën “Waterbury Career Academy” për vitin 2020!". Kështu shkruan në profilin e tij në facebook artisti i njohur Argjend...

Ashley pozon duke ushqyer me gji djalin e saj

0
Ashley Graham ka zbuluar xhirimet e saj të para për revistën që nga lindja e djalit të saj Isaac në janar dhe ajo është...

Nëna: E kam rritur djalin me mundime pafund, kam fjetur në...

0
Rubrika “Shihemi në gjyq”, në TV Klan solli ditën e sotme përballjen midis dy kushërinjve. Shpresa tregoi në studio se si jeta e saj pas...

Ata e quanin djalin më budalla në qytet, por…

0
Berberi po priste flokët e një klienti kur një djalë i vogël hyn në dyqan. Berberi më pas pëshpërit në veshin e klientit të tij:...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

0
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë...

“Fikë se fikë, bile me muzikë”, Labi ia thotë këngës bashkë...

0
Labinot Tahiri ashtu sikurse artistët e tjerë nuk ka qenë aktiv me koncerte gjatë kësaj periudhe. Kjo për shkak të pandemisë, duke bërë që të...

Shokë në fëmijëri, Marigona kthehet nga Amerika dhe martohet me djalin...

0
U njohën qysh në fëmijëri, dhe që nga atëherë thonë se u lindi simpatia për njëri-tjetrin. Kështu Marigona Berisha, një vajzë nga Kosova nuk rreshti...

Angela Martini ia thotë hapur vjehrrit: U martova me djalin tënd...

0
Modelja shkodrane Angela Martini është bërë pjesë e aplikacionit “TikTok” dhe ka publikuar videon e parë. Ajo është vendosur në rolin e Lorelei Lee në...

Adele është beqare, fokus ka karrierën dhe djalin e saj

0
Tetë muaj pas divorcit të saj nga ish-bashkëshorti, Simon Koncecki, dhe nga një lidhje e përfolur e dashurisë me Skepta, këngëtarja e njohur, Adele...

Këngëtarja e famshme humb djalin 21 vjeçar nga mbidoza!

0
Melissa Etheridge, këngëtarja e njohur amerikane po kalin periudhën më të trishtë të jetës së saj, pasi i biri 21 vjeçar fatkeqësisht humbi jetën...