Prindi i shqetësuar për djalin e mitur, nëna e mëson: Shaje atë babin vari k**** që ke… (Video)

0
198
Gjigandi

Një video tronditëse ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një djali të mitur i mësohet, dyshohet nga nëna e tij, që të shajë babain. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, nëna i mëson të miturit të ofendojë babain dhe nxit urrejtje për të.

Sipas denoncuesit, i cili pretendon se është babai i fëmijës me inicialet E.P, djali i tij është me autizëm dhe nuk duhet të trajtohet në atë mënyrë. Ai është jashtë Shqipërisë dhe nuk ka bërë një denoncim në lidhje me këtë ngjarje. I mituri me inicialet J.P nuk thotë asnjë fjalë, teksa dëgjon urrejtjen e nënës për babain e tij. Fjalët që nëna thotë janë skandaloze , të papërshtatshme në biseda me të rritur dhe jo më t’ia thuash një fëmije./JOQ

Denoncuesi shkruan:

Ju lutem publikojeni, fëmija është me probleme, vuan nga autizmi….. Babi është larg..nuk besoj që ka nënë që flet me ketë gjuhë ju lutem bëheni publike ketë video, faleminderit. Fëmija është imi unë jam E.Pashaj, fëmija quhet J.Pashaj… nuk kam rrugë tjetër, ju lutem, jam në Itali, ju lutem më besoni…… Nuk kam rrugë tjetër….. Nuk dua të bëhem kriminel…… Por djali im meriton të kurohet të jetojë si gjithë fëmijët e kësaj bote… Flm…

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu