fbpx
13 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme vipat

Etiketim: lajme vipat

Burrat e këtyre shenjave të horoskopit, janë më të papjekurit nga...

0
Shumë njerëz lindin të pjekur, disa piqen rrugës, e disa të tjerë nuk piqen kurrë. Astrologët ju njohin me burrat më të papjekur të horoskopit. Lexo më...

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare: Mami më bëri namin

0
Moderatorja Alma Çelaj ka treguar disa sekrete nga jeta e saj private, që askush nuk i dinte më herët. E ftuar në emisionin “Ftesë në...

Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në...

0
Truri duhet vënë në lëvizje herë pas here për të stimuluar kështu reagime të shpejta. Teste të tilla janë ideale dhe sipas shkencëtarëve janë po...

Horoskopi ditor, e enjte 4 qershor 2020

0
Ky është horoskopi për ditën e enjte 4 qershor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Rita Orës i kushtoi 33 mijë euro qëndrimi në fshat gjatë...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e ka kaluar gjithë periudhën e izolimit në një shtëpi në fermë, në një fshat në veri-perëndim...

Burrat e këtyre shenjave, janë më të papjekurit nga të gjithë

0
Shumë njerëz lindin të pjekur, disa piqen rrugës, e disa të tjerë nuk piqen kurrë. Astrologët ju njohin me burrat më të papjekur të horoskopit. Lexo më...

Çiljeta Xhilaga i bashkohet protestës për 15 vjeçaren: Gratë janë më...

0
Dy ditë më parë një ngjarje tragjike tronditi Shqipërinë pas dhunimit të një 15 vjeçare nga roja i shkollës e më pas nga polici. E...

Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare tregon reagimin e nënës së...

0
Moderatorja Alma Çelaj ka treguar disa sekrete nga jeta e saj private, që askush nuk i dinte më herët. E ftuar në emisionin “Ftesë në...

Arta Nitaj vazhdon me pozat e ‘nxehta’

0
Aktorja e cila bëri emër nga seriali i njohur vendor ‘O Sa Mirë’, Arta Nitja nuk ndalet së treguar linjat e saj tejet seksi. Arta...

Nuk e përballuan karantinën, aktori i njohur ndahet nga e dashura

0
Aktori turk Çaglar Ertugrul është shumë i njohur në vendin tonë falë roleve në serialet “Zonja Fazilet dhe të bijat” apo “A vjen më...