Kejvina prezanton modelin e ri të flokëve, ndërkohë që mahnit me fustan të shkurtër

0
Gjigandi

Njëra prej modeleve më atraktive shqiptare, Kejvina Kthella, arrin të tërheqë vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale.

Biondja e famshme vazhdon me angazhimin e saj, ndërkohë që sjell imazhe nga jeta e saj profesionale dhe profesionale.

Ajo numëron mbi 613 mijë ndjekës në Instagram, ku nuk mungojnë fotografitë që marrin pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Gjatë fundjavës, Kejvina ka ardhur me një model të ri flokësh me shtojca, ndërkohë që ka theksuar figurën trupore.

RonaTyra

Modelja ka pozuar me fustan të shkurtër duke vënë në pah linjat e saj të admiruara.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu