10 C
Tirana
Thursday, November 21, 2019
Ballina Etiketimet

Etiketim: që

Ambasadori në BE “godet” Trump: Isha pjesë e përpjekjeve që Ukraina...

0
Gordon Sondland, sapo shpëtoi veten dhe vuri në rrezik presidencën e Donald Trumpit thotë CNN. Ambasadori amerikan në BE deklaroi përpara komisionit të Inteligjencës...

Shenjat që tregojnë se keni nevojë urgjente të shkëputeni nga puna

0
Shumica e njerëzve ndjejnë kënaqësi të madhe kur në punë ndihet rehat dhe janë të motivuar. Disa madje e pohojnë me siguri se përqëndrimi...

Shenjat zodiakale që vuajnë nga vetëvlerësimi i ulët; ja pse

0
Në këtë artikull do t’ju zbulojmë cilat shenja vuajnë nga vetëvlerësimi i ulët. Motivi? Nuk kanë shumë besim tek vetja dhe tentojnë të mendojnë...

E vetmja shampo që nuk duhet ta përdorni asnjëherë, sipas dermatologëve

0
Produktet që përdorim luajnë një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin dhe pamjen e flokëve tanë. Në veçanti, zgjedhja e një shampoje që mban...

Ai të pëlqen, por ka frikë të ta thotë. 6 shenja...

0
Jo të gjithë djemtë janë të guximshëm, janë të aftë për të folur me një vajzë, për të dalë nga zona e tyre e...

“Është kokra e kurv*s që veç seks do”, Kejvina Kthella i...

0
Modelja e njohur Kejvina Kthella është tashmë tashmë në qendër të mediave. Pas lidhjes së saj me Redjan Rrajën ajo është bërë edhe pjesë e...

3 arsye të forta që të shkaktojnë gjendjen e ankthit gjatë...

0
Lajme të këqija për të gjithë gjumashët. Koha e natës, ajo që duhet të jetë më e qetë se e gjithë dita, mund të...

7 shenjat që tregojnë se ai do të jetë i mirë...

0
Sapo keni takuar dikë. Në fillim mendoni nëse lidhja me të do të shkojë mirë. Kur filloni të familjarizoheni paksa me partnerin tuaj, mendoni...

5 gjërat që duhet të lani më shpesh dhe më rrallë...

0
Shumica e njerëzve përdorin detergjentët në mënyrë joefikase, sepse sipas staistikave 90% e rrobave që ne lajmë nuk janë të pista. Në të njëjtën...

Këto janë gjërat që duhet të bëni për të shpëtuar nga...

0
Këto janë objektet që duhet të dizifektoni menjëherë pasi gripi t’ju ketë kaluar Në momentin që jemi të sëmurë bakteret që përmban trupi juaj shpesh...

MOST POPULAR

HOT NEWS