fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Flokëve

Etiketim: flokëve

Miley Cyrus ndryshon stilin e flokëve për ditëlindje

0
Miley Cyrus ka festuar ditëlindjen. Miley Cyrus festoi të shtunën ditëlindjen e saj të 27-të me ata që e duan më së shumti. Ajo postoi një...

Balsami me dy përbërës që u jep flokëve jetë dhe gjallëri

0
Kujdesuni për flokët tuaj rebelë me medikamentet e gjetura në shtëpi si sherbela, kamomili apo farat e linit. Këto të fundit sigurojnë një balsam...

Mos ndryshoni ngjyrën e flokëve pa e lexuar këtë

0
Në një periudhë në jetën tonë ne të gjithë kemi diskutuar a t’i ngjyrosim flokët a po jo. Gjithsesi, eksperimentimi me ngjyra të flokëve nganjëherë...

Qepa e kuqe parandalon rënien e flokëve

0
Maska që ju ndihmon të keni flokë të shëndetshëm Flokët e hollë dhe që këputen lehtë vijnë si pasojë e mungesës së hekurit në...

Si gjithmonë, Jennifer Lopez na tregon modelin e flokëve më ‘IN’...

0
Burim frymëzimi do të jetë gjithmonë Jennifer Lopez. 50-vjeçarja duket të jetë shembull edhe për stilistët e flokëve, të cilët frymëzohen prej saj. Këtë vjeshtë,...

Rënia e flokëve në vjeshtë, vitaminat dhe mineralet që ju vijnë...

0
Flokët bien më shumë në vjeshtë dhe kjo është shumë e vërtetë e deri diku normale. Megjithatë kjo nuk do të thotë që kjo eksperiencë...

Kur duhet të brengoseni për humbjen e flokëve tuaj?

0
Humbja e flokëve është një problem i madh që mundon shumicën e grave në vjeshtë. Nuk është për t'u habitur që flokët e thatë, të...

Disa përdorime alternative të llakut të flokëve për t’u provuar menjëherë

0
Llaku i flokëve është një produkt i përdorur nga shumë gra: është i dobishëm për rregullimin e stilimeve, ose për dhurimin e vëllimit. Por...

Këngëtarja Billie Eilish, befason me prerjen e re të flokëve

0
Billie Eilish, tashmë një nga këngëtaret më të famshme në industrinë e muzikës ndërkombëtare, duket mirë çfarëdo që të veshë, qofshin rroba ekstremisht të...

Modeli i flokëve paska shkaktuar probleme mes Princeshë Dianës dhe Mbretëreshës...

0
Kanë kaluar më shumë se 20 vite që kur Princeshë Diana u nda nga jeta, megjithatë kurioziteti për të vazhdon të jetë njësoj. Në shumë...