9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prezanton

Etiketim: prezanton

Sony së shpejti prezanton kontrollorët PS5 Pro

0
Edhe pse Microsoft në paletën e saj të produkteve të reja ka ofruar edhe kontrollin më të shtrenjtë "Elite" Xbox, Sony deri më ishte...

Manchester City firmos dhe prezanton ‘bishën’ e sulmit. Haaland bën deklaratën...

0
Kampionët e Premier League konfirmuan në maj se një nga sulmuesit më të kërkuar në futbollin botëror do t'iu bashkohej atyre. Real Madrid, Barcelona dhe...
Don Xhoni prezanton shtëpinë dhe makinat luksoze

Don Xhoni prezanton shtëpinë dhe makinat luksoze

0
Rap-artisti nga Drenica, Don Xhoni, prej më shumë se dy vitesh është rikthyer në një nga emrat më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.Ai...

Apple prezanton laptopin e ri MacBook Air, që plotësisht është ridizajnuar

0
Gjiganti amerikan Apple ka befasuar të gjithë ata që me padurim kanë pritur eventin e shumpërfolur WWDC, ku ky gjigant i teknologjisë informative kohë...

​BE po prezanton një mbushës të vetëm për pajisjet e vogla

0
Negociatorët e BE sapo kanë arritur një marrëveshje për futjen e një mbushësi të vetëm për pajisjet e vogla elektrike.Mbushësi USB-C do të bëhet...

Gara për postin e nënkryetarit dhe sekretarëve, Sali Berisha prezanton emrat...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur emrat e kandidatëve për postin e Sekretarit të Përgjithshëm, Sekretariatet dhe nënkryetarët.Lideri historik i PD, u shpreh se një nga...

Shqipëria prezanton prioritetet e saj në drejtimin e KS të OKB-së

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor janë të lidhura me respektimin e së drejtës ndërkombëtare, forcimin e llogaridhënies, avancimin e agjendës së grave, paqes...

Shqipëria në drejtimin e Këshillit të Sigurimit të OKB/ Ferit Hoxha...

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor i bashkohen prioriteteve tona të përgjithshme për mandatin tonë në Këshill dhe janë të lidhura me respektimin e...

​Shqipëria prezanton prioritetet e saj në drejtimin e KS të OKB-së

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor janë të lidhura me respektimin e së drejtës ndërkombëtare, forcimin e llogaridhënies, avancimin e agjendës së grave, paqes...

Honor prezanton tre telefona nga seria 70-të

0
Brendi i njohur Honor ka prezantuar tri pajisje nga seria 70, e ato janë Honor 70, Honor 70 Pro dhe Honor 70 Pro+.Honor 70...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS