Don Xhoni prezanton shtëpinë dhe makinat luksoze

0
8
Gjigandi

Rap-artisti nga Drenica, Don Xhoni, prej më shumë se dy vitesh është rikthyer në një nga emrat më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Ai deri në këtë kohë ka sjell një sërë projektesh e bashkëpunimesh të suksesshme, ndërkohë që ka arritur edhe fitime të majme.

Ndonëse po vazhdon të jetë tejet i kërkuar edhe në mbrëmje e koncerte, Xhonatan Isufi (emri i vërtetë) lirshëm mund të thuhet se është një nga yjet më të preferuar të skenës.

Don Xhoni (Foto: Screenshot/Instagram)

Falë punës së madhe, ai ka arritur të bëj edhe një jetë luksi teksa së fundmi ka prezantuar shtëpinë dhe makinat e shtrenjta që posedon.

Në një postim të shpërndarë në InstaStory, 22-vjeçari ka dhënë një vështrim të shtëpisë nga jashtë dhe makinave të tij.

Don Xhoni (Foto: Screenshot/Instagram)

I njëjti është në përgatitje të projekteve të reja muzikore që do t’i sjell ditëve në vijim.

“Crypto” ndërkaq mbetet krijimi muzikor i fundit i realizuar nga reperi me mbi nëntë milionë klikime në YouTube.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu