26.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Magazina / Yjet

Etiketim: Magazina / Yjet

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

0
Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të 'Big Brother VIP'.Biondja e bukur arriti deri në...
Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini

Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të përfolura muajve të fundit.Artistja nga Kosova e cila prej vitesh jeton dhe...
Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson se kishte një fëmijë me traj…

Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson...

0
Motrat e Khloe Kardashian kanë thënë disa fjalë për Tristan Thompson pas skandalit për një fëmijë me Maralee Nichols.Basketbollisti e pranoi se ishte baba...
Në Prishtinë mbahet Parada e gjashtë e Krenarisë – Vesa Luma shpreh mbështetje për LGBTIQ+

Në Prishtinë mbahet Parada e gjashtë e Krenarisë – Vesa Luma...

0
Sot (e enjte) në orën 11:00 në sheshin "Skënderbeu" në Prishtinë ka filluar Parada e Krenarisë, që ka për qëllim promovimin e të drejtave...
Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të Dafinës dhe Kidës, shfaqet ndryshe nga I…

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, komentohet në masë të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë dhe jo më kot.Ajo cilësohet si...
Britney Spears dhe Sam Asghari martohen të enjten

Britney Spears dhe Sam Asghari martohen të enjten

0
Këngëtarja e "Sometimes", Britney Spears dhe i fejuari i saj, Sam Asghari, po martohen sot (e enjte), në bazë të një raportimi nga TMZ.Dyshja...
Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

0
Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Taynas, Mozzikut dhe Butrint Imerit, reperja ka joshur me pozat e shpërndara në rrjetet sociale.E...
Shkoi në vendin ku po mbahej ceremonia, ish-bashkëshorti Jason Alexander u përpoq të ndalonte das…

Shkoi në vendin ku po mbahej ceremonia, ish-bashkëshorti Jason Alexander u...

0
Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Jason Alexander, me sa duket u përpoq të ndalonte martesën e saj të tretë me Sam Asghari.Zyrtarët konfirmuan për Fox...
Është martuar Britney Spears

Është martuar Britney Spears

0
Britney Spears zyrtarisht është martuar me partnerin e saj prej pesë vitesh, Sam Asghari, 28-vjeçar, në shtëpinë e saj në Thousand Oaks, Kaliforni -...
Bebe Rexha me lëvizje provokuese në paraqitjen e radhës në të brendshme ‘Adore Me’

Bebe Rexha me lëvizje provokuese në paraqitjen e radhës në të...

0
Rastet kur këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, provokon në rrjete sociale nuk janë të rralla.Ajo shpesh di të marrë vëmendjen e publikut...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS