Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

0
Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut
Gjigandi

Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Taynas, Mozzikut dhe Butrint Imerit, reperja ka joshur me pozat e shpërndara në rrjetet sociale.

E njohur për linjat e admiruara trupore, Doruntina Shala (emri i vërtetë) ka sjellë imazhe atraktive duke theksuar figurën e saj e veshur me rroba me ngjyrë rozë.

Artistja nga Prizreni, i cila ndiqet nga më shumë se 1.5 milion fansa në Instagram, ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime në fotografitë e postuara, por edhe mijëra komente.

(Foto: Instagram/tayna)

RonaTyra

Nga emrat e shumtë të skenës që i kanë komentuar ka spikatur komenti i reperit Mozzik.

Në përshkrimin e Taynas: “Ai më thirr ‘bad gyal'” (që i referohet një femre tërheqëse që ka qëllime ‘jo të mira’), ylli nga Ferizaj ka shkruar: “Kush ai, ai, ai? Ceke me emër”.

(Foto: Instagram/tayna)

Ndryshe, Tayna, Mozzik dhe Butrinti janë në përgatitje të projektit muzikor që pritet të titullohet “Pare”. /

abc24.al

/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu