Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”

0
Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”
Gjigandi

“Alkool” është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Yll Limanit dhe Noizyt.

Ky projekt muzikor është shoqëruar edhe me videoklip dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dyshes, të cilët kanë të njohur për shumë hite.

Dy protagonistët së bashku me Tonic x Denk e kanë bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa të njëjtit janë përfshirë edhe në shkrimin e tekstit.

Për ‘beat-in’ është kujdesur Bryan S, ndërsa projekti është prodhuar nga Panda Music.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni muzikor Entermedia që e ka xhiruar videoklipin. /

abc24.al

/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu