Ballina Etiketimet Alkool

Etiketim: alkool

Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”

Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”

0
"Alkool" është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Yll Limanit dhe Noizyt.Ky projekt muzikor është shoqëruar edhe me...

Miku i ngushtë ‘spiunon’ Tyson: Ju tregoj harbimin 48-orësh me alkool...

0
Më 11 shkurt 1990, James Buster Douglas arriti të merrte fronin botëror nga Mike Tyson. Ndodhi në një mbrëmje të mbajtur në Tokio. Amerikani...
Yll Limani dhe Noizy të enjten vijnë me këngën e re “Alkool”

Yll Limani dhe Noizy të enjten vijnë me këngën e re...

0
Artistët e njohur shqiptarë, Yll Limani dhe Noizy, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.Dyshja, e preferuar e publikut, njoftuan së fundmi...

Futet mes tifozëve holandezë dhe konsumon shumë alkool, shqiptari dehet “tapë”...

0
Tiranë- Tifozët e dy skuadrave ardhur në Tiranë vazhdojnë të konsumojnë papushim alkool. Ata këndojnë dhe hedhin parulla për skuadrat e zemrës.Pjesë e festimeve...

Shtohet numri i të miturve që konsumojnë alkool dhe duhan

0
Pavarësisht faktit se alkooli është i ndaluar për personat nën 18 vjeç, kjo nuk e ndalon konsumin nga kjo grupmoshë.Ata kanë gjetur mënyra kreative...

Covid-19/ Trump fajëson për shtimin e rasteve protestat anti-racizëm, Meksikën dhe...

0
Presidenti amerikan Donald Trump ka shkaktuar zemërimin e radhës teksa ka fajësuar për shtimin e rasteve të infektimit me koronavirus protestat anti-racizëm të grupit...

Çfarë i ndodh trupit, nëse pini alkool çdo ditë gjatë një...

0
Alkooli, kur konsumohet në sasi të moderuar, është i kënaqshëm. Megjithatë, gjatë festave të fundvitit, shumë njerëz kanë tendenca ta teprojnë me alkool dhe...

Fotot/ Trendi i ri në Tik Tok, adoleshentët maskohen si të...

0
Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar për...

A po blejnë më maska e alkool shqiptarët? Çfarë thonë farmacistët

0
Autoritetet shëndetësore vazhdojnë të bëjnë thirrje që të ruajmë distancën, të mbajmë maska në markete, dyqane, zyra dhe ambiente publike, ku nuk mund të...

Miley flet për betejat me alkoolin: Të jesh e re dhe...

0
Miley Cyrus pranoi në një intervistë për “Variety” se ka 6 muaj që është esëll. “Po bëhen 6 muaj tashmë që jam esëll. E gjitha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24