Miku i ngushtë ‘spiunon’ Tyson: Ju tregoj harbimin 48-orësh me alkool dhe femra, që e çoi në ‘nok…

0
11
Gjigandi

Më 11 shkurt 1990, James Buster Douglas arriti të merrte fronin botëror nga Mike Tyson. Ndodhi në një mbrëmje të mbajtur në Tokio. Amerikani nokautoi ‘Iron Make’, i cili deri atëherë kishte një rekord prej 37 fitoresh dhe zero humbjesh.

Tani, falë këngëtarit Bobby Brown, mikut të ngushtë të Tyson-it, kemi mundur të zbulojmë se çfarë e shkaktoi atë ‘KO’: “Ne bënim gjëra të çmendura. Kishte raste kur festonim shumë, shumë fort.

Njëra prej këtyre festave ishte në Tokio, para duelit me Buster Douglas. Ishin dy ditë feste. Duhet të kenë qenë dy duzina vajzash në dhomë me mua dhe Majk. Unë po përpiqesha t’i thoja të flinte pak”.

Megjithatë, këto deklarata nuk janë befasi. Vetë Majk i kishte rrëfyer më parë këto fakte: “Një ditë para duelit kisha edhe dy shërbyese në të njëjtën kohë. Dhe më pas dy vajza të tjera, një nga një, një natë para duelit në ring”.

I ri, ish-boksieri isha një kafshë me para. “Ai u jepte para njerëzve, të gjithëve, festonte me të gjithë dhe bënte seks me nënat, motrat dhe kushërirat e tyre., orgji, ishte i çmendur. Ai ishte kaq i sëmurë dhe nuk e kishte idenë se cfarë bënte”, –  rrëfeu miku i ngushtë i Tyson në vitin 2010.

Tani, ish-boksieri i është përkushtuar biznesit të marihuanës mjekësore. Për momentin nuk ka një datë që “New Yorker” të kthehet në ring.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu