Dybala rikthehet në stërvitje

0
39
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Shërimi nga koronavirusi, testet, ndryshimet e para.

Paulo Dybala nuk humbi kohë, i cili stërviti edhe sot në Continassa, i vetëm.

Argjentinasi, i cili njoftoi para botës të mërkurën se e kishte mposhtur virusin, përfitoi të dielën për të fituar kohën e humbur dhe për t’u bashkuar me shokët e tij të skuadrës, për seanca individuale.

Stërvitja zgjati rreth tre orë, pastaj kampioni i Juventusit u transferua në hotel.

Dybala po shkon drejt rikuperimit të plotë, andaj rikthimi i Serie A do të thoshte një rikthim të tij gjithashtu në fushën e blertë pas një beteje të gjatë me Covid-19.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu