22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dybala

Etiketim: Dybala

Dybala-Inter, pritet vetëm ‘tymi i bardhë’. Ja detajet e ‘martesës’ së...

0
Vija e lakmuar e finishit është më afër se kurrë dhe, ndoshta, nuk ka qenë as aq larg. Negociatat për transferimin e Paulo Dybala...

Moggi trondit Juventusin: Në kohën time i merrnim më të mirët...

0
I intervistuar nga "Radio Bianconera", ish-menaxheri i Juventusit, Luciano Moggi foli për kalimin e mundshëm të Paulo Dybala tek Interi. Ai u shpreh si...

Dani Alves, ‘karrem’ për ta marrë Dybala në Barcelonë. Çfarë fsheh...

0
Në futboll dhe mbi të gjitha në merkaton e transferimeve të shekullit të 21-të, sinjalet e rrjeteve sociale nuk janë aspak të papërfillshme. Këtë...

Partnerja e Dybala ‘i vë flakën rrjetit’; bën promocionin e këngës...

0
Oriana Sabatini, partnerja e futbollistit të njohur të Juventusit, Paolo Dybala, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Shkaku përse po flitet kaq shumë...

Dybala pjesë e Juventusit deri në vitin 2025, i premtohet shiriti...

0
Negociatat në mes Juventusit dhe agjetit të Dybalas sipas Tuttosport kanë shkuar mirë dhe futbollisti me shumë gjasë do të vazhdojë kontratën me klubin deri...

Dybala po largohet nga Juventusi, ky është çmimi i tij

0
Argjentinasi, Paulo Dybala dhe Juventusi nuk kanë arritur marrëveshje për zgjatjen e kontratës së futbollistit. Arsyeja e kësaj mosmarrëveshje ka qenë paga prej 10 milionë...

“CR7 dhe Dybala? Taktikisht është e vështirë të luajnë së bashku”

0
Pas Pjanic, në deklaratën e Maurizio Sarrit për “Sky”, i vjen radha Dybala, tani afër rinovimit me Juventusin: “Ai është një lojtar fenomenal, megjithëse taktikisht...

Dybala – Juventus, shumë afër marrëveshja e re

0
Bisedimet midis Juventus dhe Paulo Dybala po përparojnë mirë, me sulmuesin që synon një kontratë të re 12 milionë euro në vit me kampionët...

Dybala akoma duke u rikuperuar nga koronavirusi

0
Paulo Dybala nuk është akoma i gatshëm 100%. Ylli i Juventus, Dybala, ishte një nga lojtarët që vuajti më së shumti nga Covid-19. Argjentinasi u përballë...

Dybala rrëfehet: Nuk jam gati 100 për qind

0
Paulo Dybala, i angazhuar në ngjarjen eSport “Gamers Without Borders”, e ka lënë prapa infektimin me Covid-19, por akoma nuk është në gjendjen më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS