25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Tyson

Etiketim: Tyson

Miku i ngushtë ‘spiunon’ Tyson: Ju tregoj harbimin 48-orësh me alkool...

0
Më 11 shkurt 1990, James Buster Douglas arriti të merrte fronin botëror nga Mike Tyson. Ndodhi në një mbrëmje të mbajtur në Tokio. Amerikani...

I dehur në mes të rrugës, kampioni i botës, Tyson Fury,...

0
FRANCE - Emra të tillë shpesh tërheqin vëmendjen edhe për shkak të famës që kanë.Kampioni i botës, Tyson Fury, është me pushime me familjen...

Tyson Fury jep lajmin e keq pas fitores!

0
Angli- Tyson Fury u konfirmua mbrëmjen e djeshme si kampioni absolut i peshave të rëndë në boks pasi mposhti me nokaut pas 6 raundeve...

Tyson Fury mbron titullin kampion në WBC në Wembley-n e mbushur...

0
ANGLI- Legjendari Tyson Fury ka mbrojtur titullin kampion në kategorinë WBC të peshave të rënda, duke mposhtur Dillian Whyte para 94,000 tifozëve që kishin...

Tyson konsumon kanabis dhe nënshkruan rikthimin në ring

0
Tani dihet patjetër – legjenda legjendare Mike Tyson do të boksojë. Rivali i “Nënës së Hekurt” në luftën eksibicionale do të jetë Roy Jones Junior...

Mike Tyson nënshkruan kontratën për kthimin në boks teksa tymos marihuanë

0
Videoja kur Mike Tyson e nënshkroi kontratën për ta zhvilluar meçin kundër Roy Jones Jr më 12 shtator është bërë virale, pasi boksieri legjendar...

Tyson: Më ka bekuar Zoti

0
Legjenda e boksit, Mike Tyson, ka bërë të ditur se ai nuk do të fitojë asnjë cent nga meçi i tij kundër Roy Jones...

Tyson në ring, ja çfarë i thotë Joshua

0
Mike Tyson do të kthehet në ring më 12 shtator, në duelin kundër Roy Jones JR. Tyson është stërvitur tash e disa muaj, duke fituar...

Anthony Joshua komenton rikthimin Mike Tyson dhe Roy Jones JR

0
Mike Tyson do të kthehet në ring më 12 shtator, në duelin kundër Roy Jones JR. Tyson është stërvitur tash e disa muaj, duke fituar...

Zyrtare/ Rikthehet Mike Tyson, zbulohet kundërshtari…

0
Tashmë zërat e shumta janë shuar dhe është realitet fakti që shumë shpejt do të shohim përsëri në ring, legjendën e boksit Mike Tyson. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS