Ballina Etiketimet Sport

Etiketim: sport

Makina fluturon nga kangjellat dhe bie në oborrin e shtëpisë në...

0
Sarandë- Aksident i frikshëm në Sarandë. Një makinë ka fluturuar nga kangjellat dhe ka ndalur para derës së shtëpisë së një familje.Mësohet se makina...

F1: Verstappen fiton GP kanadeze, Sainz i dyti dhe Leclerc i...

0
Max Verstappen fitoi Çmimin e Madh të Kanadasë në Formula 1. Në një finale emocionuese, piloti i Red Bull mbrojti epërsinë nga sulmi në...

Zidane mbush 50 vjeç: Nuk jam krenar për goditjen famëkeqe me...

0
Pak ditë para ditëlindjes së tij të 50-të, Zinedine Zidane (lindur më 23 qershor 1972) foli për veten në një intervistë me bashkatdhetarët e...

Nga Sterling te Lewandowski; ja të gjitha goditjet e gjigantëve të...

0
Ja cilat janë top-transferimet e pritshme, që mund të kryhen në javët në vijim mes skuadrave të mëdha të ligave të njohura.Sadio Manè do...

E mposhti për Mbappe, PSG synoi goditjen fatale ndaj Perez. I...

0
Florentino Pérez habiti me qartësinë e tij në intervistën e dhënë për "El Chiringuito". I pyetur për Vinicius (21 vjeç), presidenti i Real Madridit...

‘Një ditë magjike dhe e veçantë’; dalin fotot e ditëlindjes së...

0
"Një ditë magjike dhe e veçantë". Kështu festoi Cristianinho ditëlindjen e tij të 12-të, në një ceremoni intime. Georgina Rodríguez, partnerja e Cristiano Ronaldos...

Bogdani sponsorizon Brojën te gjigantët e Serie A: Po ia morët...

0
Ish-sulmuesi shqiptar, Erjon Bogdani, ka bërë disa deklarata gjatë një interviste në "Radio Goal": "Broja është lojtar i rëndësishëm, do ta shihja të përshtatej...

E mbani mend portierin Chilavert? Ikona e futbollit, kandidat për president...

0
José Luis Chilavert, ish-portieri ekscentrik që shkëlqeu në vitet 1990, zyrtarizoi kandidaturën për president të Paraguajit në zgjedhjet e vitit 2023. Kjo u komunikua në...

‘E urrej të jem futbollistja më se*si në botë. Bombardohen nga...

0
Ana Markovic, ylli i Grasshopper, 22 vjeçe, dëshiron që njerëzit të kenë një pamje të plotë të saj si futbolliste dhe si njeri, në...

Messi, Ronaldo, Neymar. Statistikat e Erling Haaland eklipsojnë sulmuesit legjendarë

0
Thjesht një tarifë transferimi prej 70 milionë eurosh ishte gjithçka që iu nevojitej "qytetarëve" për të siguruar shërbimet e tij për shkak të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24