32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ju

Etiketim: ju

10 shtëpitë më të shtrenjta të futbollistëve, që do t’ju marrin...

0
Pagat e futbollistëve vazhdojnë të rriten e rriten çdo vit që kalon. Disa lojtarë kryesorë në botë sot po fitojnë shuma të jashtëzakonshme parash,...

3 erëzat që do t’ju ndihmojnë të humbni peshë

0
Humbja e kilogramëve të tepërt nënkupton aktivitetin fizik dhe eliminimin e ushqimit të shpejtë dhe ushqimeve të tjera më pak të shëndetshme. Përveç kësaj,...

Nuk ju pëlqen vera? Ndoshta sepse ju përkisni këtyre shenjave të...

0
Stina e preferuar e të gjithëve është vera. Ose ndoshta jo, kur kënaqeni me notin në det, shëtitjet me akullore të pasdites, koktejet e...

Mos ju rëntë fati të punoni me këto shenja, do t’jua...

0
Në cilëndo kompani apo organizatë që të punoni, të gjithë shpresojnë për një atmosferë të këndshme pune, por mbi të gjitha kërkojnë bashkëpunëtorë miqësorë...

5 këshilla që duart tuaja të mos ju vijnë aromë hudhre

0
Është mirë të gatuash për familjen ose miqtë, por kur përgatit pjata që përmbajnë qepë ose hudhër, siç është sot kur menyja kërkon hudhër,...

Zbardhet sherri i Lewandowski me trajnerin e Bayernit: Unë i shënova...

0
Kapitull i ri në çështjen Lewandowski-Bayern Munich. Sulmuesi polak ka kërkuar publikisht largimin ("diçka tek unë ka vdekur, kam nevojë për stimuj të rinj"),...

Para në ëndërr? Ja çfarë zbulojnë ato për ju

0
Paratë në ëndërr mund të pasqyrojnë ankthet dhe shqetësimet tona, një pasqyrim i menjëhershëm i asaj që ndiejmë në realitet dhe që mbajmë me...

Miku i ngushtë ‘spiunon’ Tyson: Ju tregoj harbimin 48-orësh me alkool...

0
Më 11 shkurt 1990, James Buster Douglas arriti të merrte fronin botëror nga Mike Tyson. Ndodhi në një mbrëmje të mbajtur në Tokio. Amerikani...
Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...

Apple së shpejti do t’ju lejojë t’i modifikoni dhe fshini mesazhet...

0
iOS 16 shton një grup funksionesh të shumëpritura që ju mundësojnë të modifikoni dhe bëni 'unsend' mesazhet që i keni dërguar dikujt në iMessage,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS