Nuk ju pëlqen vera? Ndoshta sepse ju përkisni këtyre shenjave të horoskopit

0
10
Gjigandi

Stina e preferuar e të gjithëve është vera. Ose ndoshta jo, kur kënaqeni me notin në det, shëtitjet me akullore të pasdites, koktejet e freskëta nën dritën e yjeve apo siestën e mesditës së verës, ka disa njerëz që duket se nuk e pëlqejnë fare.

Vapa, temperaturat e larta, insektet e ndryshme që bëjnë pamjen e tyre u shkaktojnë tension, nerva dhe lodhje. Ata preferojnë malin dhe qetësinë e tij, pavarësisht detit, festat në plazh dhe zhytjet. Ndryshe nga disa njerëz që nuk e durojnë fare të ftohtin, ata ndihen mirë kur moti është, të themi, i freskët.

Cilat shenja të Horoskopit i përkasin dimrit?

Demi

Jepini atij sportet dimërore dhe ia merrni shpirtin. Demi e do dimrin dhe sigurinë që ai ofron, sepse kjo stinë nuk parashikon ndryshime apo paqëndrueshmëri intensive dhe të mëdha. Edhe për të shkuar në det ka më shumë gjasa të zhytet vetëm për t’u qetësuar dhe për të dalë menjëherë.

Virgjëresha

Dimri është një kohë kur Virgjëresha nxjerr më të mirën e saj. Në verë ajo shkëputet dhe humbet lehtësisht vëmendjen. Kjo nuk e ndihmon atë të performojë ashtu siç dëshiron. Kur moti është më i ftohtë ajo qëndron e fokusuar dhe ndjek orarin e saj. Vapa nuk është për të.

Bricjapi

Një tjetër fans i programimit që vështirë se ndihet rehat në verë. Bricjapët janë plotësisht të përkushtuar ndaj punës së tyre dhe vera nuk i ndihmon të qëndrojnë të fokusuar në qëllimet e tyre. Çdo dimër ai vendos qëllime dhe organizon jetën e tij. Këtë sezon ai mund ta bëjë këtë. Në verë. jo aq shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu