23.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Nuk

Etiketim: nuk

Harta e re gjyqësore, Rama: Nuk ndryshon! Avokatët të bojkotojnë sa...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar i prerë ndaj bojkotit të avokatëve për hartën e re gjyqësore. Rama tha se  kjo hartë nuk ndryshon, pavarësisht bojkotit...

Euro nuk e ndal rënien, ja me sa këmbehet

0
Euro vijon të këmbehet në nivelin më të ulët historik të saj. Nëse para një muaji këmbehej në tregun valutor me 120 Lekë, aktualisht...

Nuk treguan të vërtetën, Gjykata ‘dërgon në shtëpi’ dy ish-zyrtarët e...

0
Gjykata e Elbasanit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “Arrest Shtëpie” për ish-zëvendësdrejtorët e policisë së Elbasanit, Albert Nushi dhe Nikollaq Palla. Burime për...

“Oh!”/ Bullgaria i këshilloi të përdorë gjuhë politikani, Rama nuk bën...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Ministrisë së Jashtme, ku kjo e fundit i këshillonte të përdorte një gjuhë politikani. Përmes një...

Divjakë/ Dështon operacioni, ngrihen në këmbë 80 policë nuk gjejnë asnjë...

0
Ka dështuar operacioni i Policisë së Divjakës për goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Në aksion kanë marrë pjesë 80 efektivë policie, ku janë...

KPA kërkon për pasurinë e gjyqtares Rilinda Selimi, kur nuk gjen...

0
Gjyqtarja Rilinda Selimi  u  shkarkua ditën e sotme nga KPA mbi bazën e një supozimi. Sipas organit të drejtësisë  Selimi u largua nga sistemi...

Zidane mbush 50 vjeç: Nuk jam krenar për goditjen famëkeqe me...

0
Pak ditë para ditëlindjes së tij të 50-të, Zinedine Zidane (lindur më 23 qershor 1972) foli për veten në një intervistë me bashkatdhetarët e...

Nuk ka rënë shi tash e 400 vite

0
Rrethuar nga Oqeani Paqësor në perëndim, në veri me Bolivinë dhe Argjentinën në lindje, shkretëtira Atacama është një nga vendet me të veçanta të...

Nuk ju pëlqen vera? Ndoshta sepse ju përkisni këtyre shenjave të...

0
Stina e preferuar e të gjithëve është vera. Ose ndoshta jo, kur kënaqeni me notin në det, shëtitjet me akullore të pasdites, koktejet e...

Këto janë 6 kuriozitete që nuk i keni dëgjuar ndonjëherë për...

0
Marrëdhënia intime është diçka personale që ndodh mes dy njerëzve dhe si e tillë ajo përjetohet në maksimum, kur ka ndjenjë mes partnerëve ose...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS