Ballina Etiketimet Lqen

Etiketim: lqen

Nuk ju pëlqen vera? Ndoshta sepse ju përkisni këtyre shenjave të...

0
Stina e preferuar e të gjithëve është vera. Ose ndoshta jo, kur kënaqeni me notin në det, shëtitjet me akullore të pasdites, koktejet e...

Broja, gati për sfidën ndaj Izraelit: Më pëlqen të luaj nga...

0
Ai nuk ka qenë pjesë e grumbullimit të kombëtares prej ditës së parë për sfidat e qershorit. Nuk luajti dot as ndaj Islandës në...

Shkëlqen Luiza Gega, thyen rekordin e vet kombëtar në 3000 metra...

0
Luiza Gega shkëlqen në Holandë, duke thyer rekordin kombëtar të garës 3000 metra me pengesa. Atletja jonë e spikatur e ngushtoi me 4.5 sekonda...

Elhami Shabani shkëlqen, fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian

0
Karateisti i Kombëtares së Kosovës, Elhami Shabani, shkëlqen duke fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian, që po zhvillohet në Gaziantep të Turqisë.Shabani tregoi...
Adriana Matoshi shkëlqen në fotografitë e fundit, duke atraktive nën rrezet e diellit

Adriana Matoshi shkëlqen në fotografitë e fundit, duke atraktive nën rrezet...

0
Aktorja dhe deputetja e njohur e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo kujdeset që të...
Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e...

0
Kim Kardashian dhe vajza North u "binjakëzuan" me pamje gotike në dasmën e motrës së madhe, Kourtney Kardashian e cila kurorëzoi dashurinë e saj...
Bora Zemani shkëlqen në eventin e Valdrin Sahitit – i pranishëm edhe Donald Veshaj

Bora Zemani shkëlqen në eventin e Valdrin Sahitit – i pranishëm...

0
Kreatori i njohur dhe shumë i suksesshëm shqiptar, Valdrin Sahitit sonte (e hënë) ka organizuar sfilatën e radhës për të prezantuar koleksionin e ri...
Rita Ora shkëlqen me dukjen në “American Idol”, ndërsa takohet me Katy Perryn

Rita Ora shkëlqen me dukjen në “American Idol”, ndërsa takohet me...

0
Rita Ora u paraqit me një dukje tejet elegante në Instagram të dielën, teksa pozoi për një sërë fotografish me artisten Katy Perry në...
Dua Lipa pozon për ballinën e revistës “Vogue”, shkëlqen në veshje të ndryshme

Dua Lipa pozon për ballinën e revistës “Vogue”, shkëlqen në veshje...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa krahas angazhimit në turneun botëror "Future Nostalgia" ka vazhduar të jetë aktive edhe në projekte të tjera.Së...
Bebe Rexha shkëlqen me paraqitjen në garat e F1, ndërsa tregon pa hezitim linjat e saj të kolme

Bebe Rexha shkëlqen me paraqitjen në garat e F1, ndërsa tregon...

0
Artistja e nominuar dy herë për çmimin "Grammy", Bebe Rexha, u pa në dy pamje të ndryshme teksa shfrytëzonte sa më shumë udhëtimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24