Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhaj përballë hetuesve të SPAK, ja çfarë pritet

0
39
Gjigandi

Hetuesit e SPAK kanë rinisur marrjen në pyetje të Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt, dy vrasësve me pagesë që vijojnë të tronditin vendin me dëshmitë e tyre.

Dumani ka dhënë të tjera dëshmi por është e vështirë të vërtetohen me prova nga prokuroria kjo është arsyeja që është thirrur në prokurori. Dëshmitë e para janë marrë në spitalin e burgjeve.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu