10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

Ekzekutimi i ish-efektivit Santiago Malko, SPAK shfaq në seancën gjyqësore videot...

0
Ditën e sotme po zhvillohet seanca ndaj Ilir Selmanit dhe Elvis Gacaj, dy të akuzuarit e tjerë për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Burime për...

Lufta ndaj krimit shqiptar në Angli, ambasadori King-Smith takim me kreun...

0
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri, Alastair King-Smith, ka zhvilluar këtë të premte një vizitë në Prokurorinë e Posaçme. Diplomati britanik është fotografuar nga...

VOA: SPAK nis procedurat hetimore pas kallëzimit për “21 Janarin”

0
Në Tiranë, Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i bëri sot të ditur “Zërit të Amerikës” se kallëzimi i ardhur më...

Ambasadorja e BE në Tiranë takon kreun e SPAK: Lufta kundër...

0
  Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann, ka zhvilluar një takim me kreun e ri të SPAK Altin Dumani. Hohmann ka bërë me dije...

21 Janari, Artan Hoxha: Basha duhet të dëshmojë, SPAK të thërrasë...

0
Gazetari Artan Hoxha ka folur sërish mbi audio-përgjimin e Ndrea Prendit që çoi “21 Janarin” në SPAK. Hoxha deklaroi se i vetmi që di shumë...

Veliaj: SPAK të hetojë 21 janarin

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, foli gjatë një interviste të dhënë për Euronews Albania këtë të martë edhe për kallëzimin e bërë në SPAK...

Arrestimi i ish-zyrtarit të FBI-së, Bardhi bën kallëzim ndaj Ramës në...

0
Deputeti i PD, Gazment Bardhi ka reaguar për arrestimin e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, Charles McGonigal, për të cilin tha se është i...

SPAK mbylli hetimet/ GJKKO kthen çështjen për tre zyrtarë të Mjedisit,...

0
GJKKO kthen çështjen për tre zyrtarët e Mjedisit të akuzuar për korrupsion dhe merr të pandehur dhe dy mjekë. Teksa SPAK njoftoi mbylljen e hetimeve...

Zbardhja e 21 janarit apo ‘show’ pragzgjedhor? Manja padit Berishën e...

0
Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka depozituar në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) kallëzimin ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, ish-Ministrit...

Në kërkim për vrasjen e babë e bir, SPAK sekuestron pasuritë...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kërkuar sekuestrimin e pasurive të Florenc Çapjas, i cili akuzohet se ka urdhëruar vrasjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS