24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Henrik

Etiketim: Henrik

Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhaj përballë hetuesve të SPAK, ja çfarë...

0
Hetuesit e SPAK kanë rinisur marrjen në pyetje të Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt, dy vrasësve me pagesë që vijojnë të tronditin vendin me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS