19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pritet

Etiketim: pritet

Ngjarje/ Luiza Gega pritet me ceremoni si Papa Françesku në 2014

0
Minutazhi  9’11”31, i arritur në garën e 3000 metrave me pengesa i dha titullin kampione e Europës. Pas titullit dhe medaljes së artë  që mori...

Rikthehet i nxehti afrikan, ja sa pritet të shkojnë temperaturat këtë...

0
Temperatura të larta priten edhe gjatë kësaj jave në vend, duke arritur në vlerat 39-40°C në hije. Moti pritet të jetë i kthjellët dhe i...

Pezullohen abonetë për muajin gusht, ja çfarë pritet

0
Shoqata e Transportit pritet të njoftojë pezullimin e dhënies së abonesë për muajin gusht. Burime për median bëjnë me dije se lajmi pritet të bëhet...

Video/ Mbërrin në Tiranë kryeministrja finlandeze, pritet nga Rama me tapet...

0
Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin ka mbërritur këtë të martë në Tiranë, ku po zhvillon një vizitë zyrtare. Kryeministrja Marin është pritur në një ceremoni...

Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhaj përballë hetuesve të SPAK, ja çfarë...

0
Hetuesit e SPAK kanë rinisur marrjen në pyetje të Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt, dy vrasësve me pagesë që vijojnë të tronditin vendin me...

Dybala-Inter, pritet vetëm ‘tymi i bardhë’. Ja detajet e ‘martesës’ së...

0
Vija e lakmuar e finishit është më afër se kurrë dhe, ndoshta, nuk ka qenë as aq larg. Negociatat për transferimin e Paulo Dybala...

Kombëtarja bën ndryshime me Estoninë, 11 lojtarë largohen, ja si do...

0
Kombëtarja e Shqipërisë është rikthyer në stërvitje për ndeshjen miqësore që do të lunet përballë Estonisë në stadiumin “Air Albania” me datë 13 qershor. FSHF...

Spanja përballet me temperatura deri në 43 gradë celsius

0
Shërbimi i motit i Spanjës thotë se një masë e ajrit të nxehtë nga Afrika e Veriut solli të dielën valën e parë të...

Moti për dy ditët e ardhshme, pritet stuhi, shi e shkarkime...

0
Fushat e fuqishme ciklonike të cilat kanë përfshirë vendin, vazhdojnë të jenë të paqëndrueshme, duke krijuar kushte për mot me intervale të shkurta me...

Twitter pritet të përmbushë kërkesën e Musk për qasjen në të...

0
Elon Musk ka kërcënuar do ta tërheq marrëveshjen prej 44 miliardë dollarësh për Twitter, duke thënë se kompania ka refuzuar t'i japë atij informacione...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS