Pezullohen abonetë për muajin gusht, ja çfarë pritet

0
Gjigandi

Shoqata e Transportit pritet të njoftojë pezullimin e dhënies së abonesë për muajin gusht.

Burime për median bëjnë me dije se lajmi pritet të bëhet publik sot në orën 11:00, përmes një deklarate për mediat nga ana e shoqatës.

Kujtojmë se një vendim i tillë ka ardhur disa muaj pasi u raportua se mes shoqatës së transportit dhe pushtetit lokal ishte arritur një marrëveshje e caktuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu