fbpx
33 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Femra

Etiketim: femra

Kur femra më ‘seksi’ në botë vishet me ‘mini-bikine’

0
  Kelly Brook ka treguar kthesat e saj  të bujshme në një seri fotografish që i publikoj të enjten. Bomba brune, dukej mahnitëse kur modeloj me...

Definicioni i elegancës: Aktorja Amanda Holden (49) ka treguar si duhet...

0
Amanda Holden thotë që këtë verë fustanet me palosje po bëhen gjithnjë e më aktuale, ndërsa këtë model ajo e ka prezantuar në mënyrën...

Femra ideale sipas meshkujve…

0
Meshkujt pëlqejnë femrat që qeshin me shakatë e tyre. Studiuesit kanadezë kanë gjetur se meshkujt tërhiqen më shumë nga femrat, të cilat qeshin me shakatë...

Fjalët që meshkujt duan të dëgjojnë nga femra që kanë përkrah

0
Gratë janë të njohura për natyrën e tyre emocionale dhe të butë, e nga kjo nuk është çudi që ndjenjat e tyre të shkatërrohen...

Dua Lipa bëhet femra e parë që arrin këtë sukses

0
Dua Lipa ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën ‘IDGAF’. Ku ka rekorde për tu thyer aty është edhe Dua Lipa, këngëtarja ka arritur...

Dy artiste femra bëhen bashkë në një duet

0
Në mesin e shumë dueteve këtë verë, është edhe ai i Valzës dhe Kanitës. Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga të dyja...

Si aeroplan, Francesca femra që merr vëmendjen e secilit mashkull

0
Francesca Farago është femra që secilin mashkull do ta bënte për vete. Bukuroshja kanadeze është 26 vjeçare dhe fotot e saj bëjnë namin në rrjetet...

Gjithnjë e më shumë femra vuajnë: Kandida në të vërtetë ha...

0
Trakti ynë tretës është përplot lloje të ndryshme të kërpudhave të tharta, ndërkaq ato gjenden në vagjinën e femrës Për shkak të disa rrethanave, siç...

Edhe katër femra të tjera akuzojnë Harvey Weinstein për ngacmim seksual

0
Producenti i filmave Harvey Weinstein është akuzuar për sulm seksual nga katër femra të tjera, pak muaj pasi atij iu shqiptua dënimi me 23...

Ana Kabashi: Femra nuk veshet e as nuk deshet për me...

0
Ana ka disa fjalë për t’i thënë pas protestës së djeshme në Tiranë. Gjatë ditës së djeshme u mbajt një marsh kundër rasteve të përdhunimit,...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS