Ballina Etiketimet Pop News

Etiketim: Pop News

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës

0
Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të 'Big Brother VIP'.Biondja e bukur arriti deri në...
Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini

Beatrix Ramosaj ekspozon linjat atraktive në bikini

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të përfolura muajve të fundit.Artistja nga Kosova e cila prej vitesh jeton dhe...
Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson se kishte një fëmijë me traj…

Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson...

0
Motrat e Khloe Kardashian kanë thënë disa fjalë për Tristan Thompson pas skandalit për një fëmijë me Maralee Nichols.Basketbollisti e pranoi se ishte baba...
Në Prishtinë mbahet Parada e gjashtë e Krenarisë – Vesa Luma shpreh mbështetje për LGBTIQ+

Në Prishtinë mbahet Parada e gjashtë e Krenarisë – Vesa Luma...

0
Sot (e enjte) në orën 11:00 në sheshin "Skënderbeu" në Prishtinë ka filluar Parada e Krenarisë, që ka për qëllim promovimin e të drejtave...
Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të Dafinës dhe Kidës, shfaqet ndryshe nga I…

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, komentohet në masë të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë dhe jo më kot.Ajo cilësohet si...
Britney Spears dhe Sam Asghari martohen të enjten

Britney Spears dhe Sam Asghari martohen të enjten

0
Këngëtarja e "Sometimes", Britney Spears dhe i fejuari i saj, Sam Asghari, po martohen sot (e enjte), në bazë të një raportimi nga TMZ.Dyshja...
Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë

Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë...

0
Enca Haxhia jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja ka bërë...
Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

0
Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Taynas, Mozzikut dhe Butrint Imerit, reperja ka joshur me pozat e shpërndara në rrjetet sociale.E...
Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”

Yll Limani dhe Noizy publikojnë klipin e këngës “Alkool”

0
"Alkool" është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Yll Limanit dhe Noizyt.Ky projekt muzikor është shoqëruar edhe me...
E quajti Ronaldon ‘mashkullin e ëndrrave’ derisa ekspozonte stolitë – fansat e kritikojnë Georgin…

E quajti Ronaldon ‘mashkullin e ëndrrave’ derisa ekspozonte stolitë – fansat...

0
Georgina Rodriguez ia ka dedikuar postimin e fundit në rrjetet sociale partnerit të saj, Cristiano Ronaldo.Bukuroshja publikoi fotografi nga aeroplani privat, një selfie me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24