Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë

0
Gjigandi

Enca Haxhia jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja ka bërë të ditur njëherë e mirë se në Dubai mund të bëhet dhe një jetë e thjeshtë dhe e ndershme.

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin ‘Goca dhe Gra’ në , këngëtarja ka thënë se këto gjëra mund të ndodhin edhe në Shqipëri e në vende të tjera, nuk është nevoja të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë, ndërsa nga ana tjetër shtoi se nuk është e lehtë që të gjesh një sheik atje.

“Në fillim mendova që nuk duhej të reagoja, por në momentin që shoh emrin tim, kur në fund të ditës të gjithë e dinë se kush është Enca e sa vite ka që punon”.

(Foto: Instagram/enca)

Union Contact

“Nuk domethënë që duhet të bësh gjëra skandaloze apo të kesh një dashnor apo të bësh gjëra imorale që të shkosh me pushime në një vend. Gjëja që u ndjeva me fyer jo vetëm si Enca por si vajzë, është dashakeqësia e portaleve shqiptare”.

“Skandali i Porta Potty nuk ndodh vetëm në Dubai, por edhe në Shqipëri. Unë në Dubai kam shumë shoqe të miat që jetojnë një jetë të thjeshtë, bëjnë punë të ndershme, nuk gjykoj asnjë vajzë në botë sepse secili e bën llogarinë vet në fund të ditës. Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë”.

(Foto: Instagram/enca)

“Që para se të dilte ky lajm, që herët e para që kam shkuar në Dubai, njerëzit thoshin me kë ke shkuar ke gjetur ndonjë sheik? Në radhë të parë në Dubai mund të shkosh për pushime, në radhë të dytë atje ka mijëra vajza të bukura dhe nuk është aq e lehtë të gjesh një sheik, jo të gjithë që veshin veshje tradicionale janë sheikë”, ka thënë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu