22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dubai

Etiketim: Dubai

Mister i madh në Argjentinë. Zhduken orët e shtrenjta të Maradonës,...

0
Diego Armando Maradona u nda nga jeta më shumë se një vit më parë, megjithatë vdekja e tij vazhdon të krijojë polemika dhe dyshime....
Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë

Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë...

0
Enca Haxhia jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja ka bërë...
Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt që kam qenë ndonjëherë, ndihem e plotësuar

Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, ka kohë që po përflitet në masë të madhe për qëndrimin e saj në Dubai.Ndonëse muaj më...

“Ka shkuar në Dubai me pushime”/ Punonjësi vjedh pensionet dhe zhduket....

0
Dhjetëra banorët e Peshkopisë, të cilët po enden prej disa javësh në dyert e institucioneve shtetërore janë ndeshur me një skandal të vërtetë.Punonjësi i...

Destinacioni Dubai: Pse kriminelët shqiptarë gjejnë strehë të sigurt në Emiratet...

0
Një numër gjithnjë e në rritje figurash të krimit shqiptarë po gjejnë strehim dhe po pastrojnë para në Emiratet e Bashkuara Arabe, duke e...
Enca publikon video nga Dubai duke i dhuruar puthje në buzë një femre

Enca publikon video nga Dubai duke i dhuruar puthje në buzë...

0
Këngëtarja e njohur, Enca ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore ajo mbetet mjaft e përfolur.Artistja nga Shqipëria numëron fansa të shumtë në rrjetet...

Investigimi/ Dubai, aty ku kriminelët shqiptarë urdhërojnë vrasje dhe drejtojnë trafikun...

0
Në dhjetor 2020, Prokuroria Speciale kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, e sapokrijuar e Shqipërisë, SPAK, bëri lëvizjen e saj kundër të ashtuquajturës “banda...
Enca Haxhia shijon jetën e natës në Dubai

Enca Haxhia shijon jetën e natës në Dubai

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, javë më parë bëri të ditur se u bë banore rezidente e Dubait.Ajo tashmë po e kalon...
Era Istrefi në Dubai për xhirimet e klipit të ri

Era Istrefi në Dubai për xhirimet e klipit të ri

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është duke e shijuar në maksimum këngën e re "Babe".Kënga u prit mirë nga publiku, veçanërisht në rrjetin...
Publikon fotografi me bikini nga Dubai, Kejvina Kthella: Duke e kopjuar Kim Kardashian

Publikon fotografi me bikini nga Dubai, Kejvina Kthella: Duke e kopjuar...

0
Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthella, po shijon pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, saktësisht Dubai.Nga atje, ajo nuk ka munguar me disa fotografi provokuese...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS