FOTO/ Larg zhurmës së ndarjes nga Fatma, Alfio në Dubai i shoqëruar nga biondia misterioze

0
Gjigandi

Kuzhinieri i njohur, Alfio Rrotani është prej disa ditësh në qendër të mediave rozë. Ai po komentohet për ndarjen nga moderatorja, Fatma Methasani, të cilën e konfirmoi përmes një postimi në ‘Instastory’.

Mirëpo, pavarësisht se çfarë thuhet në rrjet, Alfio po vijon jetën normalisht. Ai ka nisur pushimet në Dubai dhe ka ndarë disa foto me ndjekësit. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen e të gjithëve është vajza bionde që e shoqëron. Alfion e quan shoqe dhe e ka etiketuar profilin e saj. Bukuroshja nuk është shqiptare dhe nga fotot vihet re që ka linja tepër seksi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu