24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bukuroshet Shqiptare

Etiketim: Bukuroshet Shqiptare

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të Dafinës dhe Kidës, shfaqet ndryshe nga I…

Arta Nitaj merr vëmendje me paraqitjen në klipin e ri të...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, komentohet në masë të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë dhe jo më kot.Ajo cilësohet si...
Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë

Enca: Nuk ke nevojë të shkosh në Dubai për t’u bërë...

0
Enca Haxhia jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja ka bërë...
Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

Shfaqja tërheqëse e Taynas në Monako, spikat komenti i Mozzikut

0
Ndërkohë që fansat janë në pritje të bashkëpunimit ndërmjet Taynas, Mozzikut dhe Butrint Imerit, reperja ka joshur me pozat e shpërndara në rrjetet sociale.E...
Ishte puthur me një vajzë, Enca pyetet rreth preferencave të saj

Ishte puthur me një vajzë, Enca pyetet rreth preferencave të saj

0
Teksa ka treguar disa "pjesë nga jeta personale, Enca Haxhia nuk ka zbuluar shumë rreth jetës sentimentale, por megjithatë pas videos që publikoi në...
Tayna duket provokuese rrugëve të Monakos, ekspozon linjat joshëse në veshjen ngjyrë rozë

Tayna duket provokuese rrugëve të Monakos, ekspozon linjat joshëse në veshjen...

0
Reperja e njohur shqiptare, Tayna krahas angazhimeve me projekte dhe koncerte të shumta mbetet aktive edhe në rrjetet sociale.E njohur për linjat joshëse të...
Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah format trupore në veshjen plot stil

Arta Nitaj sjell imazhe të reja joshëse – vë në pah...

0
Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.Bukuroshja nga Peja vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram numëron mbi...
Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt që kam qenë ndonjëherë, ndihem e plotësuar

Enca flet për jetën në Dubai: Është vendi më i sigurt...

0
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, ka kohë që po përflitet në masë të madhe për qëndrimin e saj në Dubai.Ndonëse muaj më...
Kënga e re, dhuratë e Beatrix për fansat në ditëlindjen e saj të 28-të

Kënga e re, dhuratë e Beatrix për fansat në ditëlindjen e...

0
Beatrix Ramosaj ka njoftuar se gjatë kësaj jave do ta publikojë projektin e ri muzikor.Këngëtarja tashmë e ka caktuar datën dhe orën e lansimit...
Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

0
"Luje belin" është titulli i këngës së re që do të vijë si bashkëpunim ndërmjet Kidës dhe Dafina Zeqirit.Fansat e presin me padurim duetin...
Ana Kabashi mahnit me fustan të zi të shkurtër

Ana Kabashi mahnit me fustan të zi të shkurtër

0
E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Ana Kabashi merr vëmendjen e fansave sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.Publikimet e saja shpërndahen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS