Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

0
12
Gjigandi

“Luje belin” është titulli i këngës së re që do të vijë si bashkëpunim ndërmjet Kidës dhe Dafina Zeqirit.

Fansat e presin me padurim duetin e dy këngëtareve shumë të dashura për publikun që tashmë ka një datë.

Përmes postimeve në profilet e tyre në rrjetet sociale, ato kanë njoftuar se kënga e re do të publikohet nesërmbrëma (e mërkurë) në orën 23:59.

Krahas njoftimit, dy artiset kanë shpërndarë edhe imazhe nga videoklipi i ri muzikor.

Ndryshe, edhe Kida edhe Dafina kanë qenë aktive këtë vit duke realizuar disa këngë mjaft të pëlqyera. /

abc24.al

/

(Foto: InstaStory/dafina.zeqiri)

(Foto: InstaStory/dafina.zeqiri)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu