20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dueti

Etiketim: dueti

Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

Dueti i shumëpritur i Kidës dhe Dafinës publikohet të mërkurën

0
"Luje belin" është titulli i këngës së re që do të vijë si bashkëpunim ndërmjet Kidës dhe Dafina Zeqirit.Fansat e presin me padurim duetin...
Rina publikon një fragment nga dueti “Si ti” me Sin Boy

Rina publikon një fragment nga dueti “Si ti” me Sin Boy

0
"Si ti" është titulli i këngës më të re, të cilën Rina Balaj do të sjellë në bashkëpunim me Sin Boy.Këngëtarja e ka paralajmëruar...

Fansat ua plotësojnë kushtin, Enca dhe Don Xhoni tregojnë kur publikohet...

0
Enca mbeti e befasuar nga komentet e fansave. Enca Haxhia dhe Don Xhoni ka kohë që kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Së fundi, këngëtarja...

Vjen dueti nga Kole Oroshi dhe Dori, ritëm dhe hit veror

0
Ashtu siç ishte dhe folur më parë artisti i njohur Kole Oroshi do të vinte me një super projekt e këtë herë në duet...

Dueti me Fifin, sqarohet Ermali

0
Këto ditë ka qarkulluar një lajm në portale që këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Ermal Fejzullahu do të lansojë një projekt muzikor...

Së shpejti një album nga KMC; Ja dueti i parë…!

0
Është kthyer tendenca ku këngëtarët po rimodelojnë mënyrën e tyre të prezantimit tanimë jo vetëm me një single, por me një album të plotë. Kështu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS