Vjen dueti nga Kole Oroshi dhe Dori, ritëm dhe hit veror

0
12
Gjigandi

Ashtu siç ishte dhe folur më parë artisti i njohur Kole Oroshi do të vinte me një super projekt e këtë herë në duet me këngëtarin Dori.

Kënga që quhet ” Gënjeshtare” është mjaft e bukur dhe plot ritëm, e destinuar për të qenë një hit veror punuar nga Marenglen Boja me tekst nga Endrit Mumajesi e videoklipi punuar në jugun e bukur të Shqipërisë nga Max Production./B.S

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu