Ballina Etiketimet Vjen

Etiketim: Vjen

Incidenti me telefonin e thyer, vjen dënimi për CR7

0
Cristiano Ronaldo dënohet për agresion ndaj një djali me autizëm. Në muajin prill, portugezi i theu telefonin e një djali autik. Ngjarja ka ndodhur...

Do t’u mbushet portofoli! Viti 2023 vjen me bereqet për këto...

0
2023 premton të sjellë shumë para për disa shenjë të Horoskopit. Ky do të jetë viti që financat e tyre do të shkojnë jashtëzakonisht...

Sylvester Stallone vjen me një reality show familjar: Njerëzit do të...

0
Aktori i njohur hollivudian, Sylvester Stallone mori pjesë pak ditë më parë në premierën e debutimit të tij televiziv, premierën e serialit “Tulsa King”,...

Pas deklaratës së Norës për rikthimin e mundshëm, vjen përgjigjja e...

0
Nora Istrefi në emisionin “Më lër të flas” nuk i tha “jo” një ribashkimi të mundshëm me Robert Berishën, pas pyetjes nga dy moderatorët...

Kur vjen koha për t’u thënë lamtumirë fëmijëve tuaj

0
T’u thuash lamtumirë njerëzve që do më shumë nuk është e lehtë dhe aq më pak kur ata janë fëmijët tuaj. Si prindër, ne...

Video-loja e shumëpritur – F1 Manager 2022 po vjen më 30...

0
Për herë të parë në më shumë se 20 vjet, tifozët e Formula 1 po marrin një lojë të re në stilin e menaxherit.Formula...

Zjarret në Sazan/ Greqia i vjen në ndihmë Shqipërisë, sjell avionin...

0
Ministria e Mbrojtjes ka gati një avion zjarrshuajtës canader (nga Greqia) i cili është gati të ndërhyje në qoftë se do gjykohet nga ekspertët...

Gjithmonë e më i ngjashëm me TikTok, Instagram vjen me ndryshime...

0
Meta ka prezantuar ndryshime të reja për veçorinë e videove Reels në Instagram dhe Facebook që janë të ngjashme me ato të TikTok.Në Instagram,...

Loja “Monopoly” vjen me edicion zyrtarë në shqip, Kumbaro: Promovimi më...

0
Ministrja shqiptare e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro njoftoi sot se ka pritur në takim përfaqësues të kompanisë të lojës së famshme "Monopoly" e...
Dafina Zeqiri vjen unike në fotosesionin e ri, provokon me bluzë të zbërthyer

Dafina Zeqiri vjen unike në fotosesionin e ri, provokon me bluzë...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri edhe gjatë kësaj periudhe kohore po vazhdon të jetë aktive.Përveç koncerteve dhe mbrëmjeve të ndryshme muzikore, artistja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24