fbpx
30 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme vip shqip

Etiketim: lajme vip shqip

Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për...

0
Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19. Aishwarya Bachchan, 46 vjeçare, është një nga fytyrat më të famshme të Bollywood-it...

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të...

0
Adelina e ka uruar publikisht babain e saj. Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të. Urimet e shumta për...

I jepni dot përgjigje këtij iluzioni optik? Gjeni zebrën që shikon...

0
Iluzionet optike shpesh janë argëtuese, por edhe të shëndetshme për trurin. I tillë është edhe ky iluzion optik në foton e Sarosh Lodhi. Ai ka bërë...

Iggy shaqet seksi pas lindjes

0
 Iggy Azalea shfaq trupin e saj të pabesueshëm pas lindjes së fëmijës Iggy Azalea është shfaqur me pamje mjaft seksi të trupit të saj dy...

Nëse askush nuk iu mësoj këto gjëra duke u rritur, ja...

0
Ja ku janë disa këshilla që do t’iu shpëtojnë kohë e para. Kurrë nuk është vonë për të mësuar diçka të re! – Rrobat e...

Travolta pëson edhe një humbje:Vdes gruaja e tij aktorja Kelly Preston

0
Ylli i Hollivudit, John Travolta këtë mëngjes theu lajmin se bashkëshortja e tij Kelly Preston kishte vdekur në moshën 57 vjeçare. Legjenda e filmit...

Na thuaj çfarë forme i ke dhëmbët, të të themi diçka...

0
Kush do të mendonte se dhëmbët dhe forma e tyre mund të jepnin indikacione shumë specifike mbi personalitetin tonë! Është vërtetuar nga morfopsikologjia, domethënë...

7 gjërat që e bëjnë një grua të ndahet nga partneri...

0
Nëse një grua është e dashuruar, ajo jep gjithçka në një lidhje! Por, kujdes! Ka kufij për gjithçka dhe kur kufijtë e caktuar kapërcehen,...

Puthje e përqafime në jahtin luksoz, Rezarta dhe Ermali më të...

0
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit. Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku...

Eni Koçi ekspozon format trupore, me fustanin e hapur

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë. Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS