Rina Balaj tregon linjat në bikini

0
3
Gjigandi

Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera në show biz-in shqiptar.

Është kjo reperja nga Istogu, Rina Balaj e cila njihet për stilin unik.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajo komentohet edhe për pozat që merr.

Së fundmi vjen me një fotografi me pamje nga deti, derisa duket në bikini, derisa duket mjaftë në formë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lemanjá. Pic @klevinhalili

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on Jul 26, 2020 at 12:52pm PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu