14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balaj

Etiketim: Balaj

Rina Balaj tregon linjat në bikini

0
Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera në show biz-in shqiptar. Është kjo reperja nga Istogu, Rina Balaj e cila njihet...

Rina Balaj: 2 milionë njerëz në Kosovë, 1 milion duken si...

0
Rina ‘thumboi’ me postimin e fundit. Rina Balaj ka ironizuar me femrat që po bëjnë ndërhyrje, e të cilat në fund duken sikurse ylli televiziv,...

Publikohen fotot e vjetra, Rina Balaj ka ndryshuar në mënyrë drastike

0
Ajo ka arritur të bëhet ndër emrat më të suksesshëm në estradë. Reperja shqiptare, Rina Balaj, ka arritur të bëhen ndër emrat më të dashur...

Jeta për mu ish kon, e rezervuar…”, Rina Balaj ndan një...

0
Rina Balaj është shfaqur sërish në bikini. Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, po i shijon pushimet me të dashurin e saj Sin Boy. Nga plazhi...

Rina Balaj ‘tërbon’ rrjetet sociale me linjat e saj trupore perfekte

0
  Ajo është njëra nga artistet shqiptare që ka provuar zhanre të ndryshme muzikore. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Rina Balaj, e cila është tejet...

Rina Balaj me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet me Sin Boy

0
Rina Balaj ka arritur të ketë forma të përkryera trupore. Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, karrierën e nisi shumë e re mirëpo sukseset ishin...

Rina Balaj dhe Sin Boy kalojnë ditën në plazhin e Dhërmisë

0
Rina Balaj dhe Sin Boy kalojnë ditën me diell në bregdet. Rina Balaj dhe i dashuri i saj, reperi Sin Boy pas lehtësimit të masave...

Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë duetin ‘GG’

0
Vetëm pak minuta më parë çifti lansuan projektin e ri. Fansat e Rinës dhe Sin Boy tani mund ta dëgjojnë këngën e re në platformën...

‘Hape telefonin t’kom qu zemra’, habit me postimin Rina Balaj

0
Që nga lidhja e saj me Sin Boy  dhe me hapjen e re të llogarisë në Instagram, është bërë shumë aktive në këtë rrejt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS