Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë duetin ‘GG’

0
71
Gjigandi

Vetëm pak minuta më parë çifti lansuan projektin e ri.

Fansat e Rinës dhe Sin Boy tani mund ta dëgjojnë këngën e re në platformën e Youtubes.

Çifti kanë publikuar këngën e shumëpërfolur ‘GG’ e cila gjen artistët të interpretojnë në gjuhën greke dhe shqipe, dyshja kanë shoqëruar këngën edhe me një videoklip.

Por kjo nuk është dhurata e vetme e Rinës dhe Sin Boy, ata kanë publikuar edhe albumin e përbashkët ‘MM’ e cila përmban gjithsej 20 këngë. 
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu