Ballina Etiketimet Lajme nga vipat shqiptare

Etiketim: lajme nga vipat shqiptare

Me foton me djalin në gji, Klea Huta tregon ndryshimin në...

0
Rreth dy muaj më parë, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë më 4 qershor vogëlushin...

Rina Balaj tregon linjat në bikini

0
Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera në show biz-in shqiptar. Është kjo reperja nga Istogu, Rina Balaj e cila njihet...

Nganjëherë është mirë të injorosh kolegët

0
98% e punëtorëve thonë se ndërpriten gjatë punës të paktën disa herë në ditë. Dhe, sipas psikologut të kujdesit shëndetësor Ulrika Leons, të gjitha ato...

Sa ekstravagante, aq edhe atraktive – Dafina josh vëmendjen me bikini...

0
Duke qenë një prej këngëtareve të pëlqyera të skenës shqiptare të muzikës, Dafina Zeqiri arrin të tërheqë vëmendje edhe me dukjen e saj. Ylli i...

Noizy shumë shpejt duet me reperin britanik

0
Noizy do sjell një tjetër projekt muzikor. Noizy ka qenë mjaft aktiv këtë vit me projekte të shumta e bashkëpunime të ndryshme ndër to edhe...

Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur, Njomza shkëlqen me këtë...

0
Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit. Duke...

Kanye West zbulon kopertinën e albumit të ri

0
Kanye West kishte planifikuar ta publikojë albumin këtë javë. ‘Donda’ nuk u publikua ashtu siç ishte planifikuar këtë javë, por Kanye West së paku ka...

Përse gratë pëlqejnë më shumë burrat me mjekër?

0
Studimet thonë se gratë i shohin si më tërheqës burrat me mjekër. Një studim i ri, në Universitetin e Queensland, përfshiu 919 gra dhe u...

​Kanye West i kërkon falje publike Kim Kardashian

0
Kanye West i ka kërkuar falje publikisht bashkëshortes së tij Kim Kardashian për zbulimin e informacionit në lidhje me jetën e tyre private ditëve...

Gent Fatali dhe Rozafa i japin fund beqarisë?

0
Të paktën kështu na bën të mendojmë reperi. Gent Fatali tash e një kohë është në lidhje me Rozafën dhe duket se çifti janë duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24